Добрий провайдер зі своєю оптикою
Я з:
Наші переваги
Оптоволоконні технології
Оптоволоконні технології
Швидке підключення
Швидке підключення
IPTV
IPTV
Якісна підтримка
Якісна підтримка

Інтернет для дому

 Наша компанія надає послуги доступу до мережі інтернет для приватного будинку і квартири на максимально можливих швидкостях.
Підключившись до нас, Вам буде доступні:

  • стабільний і надійний доступ до вітчизняних і світових інформаційних ресурсів;
  • максимальні швидкості прийому і передачі даних;
  • необмежений обмін інформацією;
  • он-лайн ігри, прямі трансляції;
  • віртуальне життя соціальних мереж;
  • відеодзвінки і мультимедійні дані;
  • і багато іншого.

Тарифні плани
Сьогодні ми пропонуємо відразу кілька тарифних планів для приватних абонентів, серед яких кожен зможе знайти для себе прийнятний, виходячи з потреб, фінансових і технічних можливостей.
Вибрати тарифний план

Поточні акції
Приведи друга
Шановні абоненти та клієнти у нас діє постійна акція «Заробляй на рекомендаціях», суть акції полягає в наступному: Вам необхідно залучити клієнта на підключення до нашої мережі і п...
Безкоштовна зміна провайдера
Шановні клієнти, якщо ви користуєтеся послугами інших провайдерів і вирішили підключитися до нас, ми підготували для вас вигідну пропозицію. Можна перепідключити ваш будинок безкош...
Два місяці в подарунок всім новим абонентам!
Термін дії акції: з 15.07.2019г. по 15.08.2019г. Акція діє для всіх абонентів в смт. Володимирівка, при підключенні на будь-який діючий пакет послуг в період з 15.07.2019г. по 15.0...
Рекомендовані тарифи:
Останні новини

Ми надаємо послуги за трьома технологіями:

Технології GPON (Gigabit Passive Optical Network) являє собою найсучаснішу різновид технології пасивних оптичних мереж PON і забезпечує з використанням протоколів Ethernet, ATM і TDM високу швидкість передачі інформації - до 1,25 Гбіт / с в низхідному потоці і 1,25Гбіт / с в висхідному потоці (зворотний канал).
  У найближчі роки намічається перехід на швидкості до 10 Гбіт / с в обох напрямках. Мережа дозволяє додатково передавати канали аналогового і цифрового телебачення.

Суть технології PON полягає в тому, що між приемопередающим модулем центрального вузла OLT (Optical line terminal) і віддаленими абонентськими вузлами ONT (Optical network terminal) створюється повністю пасивна оптична мережа, що має топологію дерева. У проміжних вузлах дерева розміщуються пасивні оптичні розгалужувачі (сплітери) - компактні пристрої, які не потребують харчування. Один приймально модуль OLT дозволяє передавати інформацію безлічі абонентських пристроїв ONT. Число ONT, підключених до одного OLT, може бути настільки великим, наскільки дозволяє бюджет потужності і максимальна швидкість приймально-передавальної апаратури.

Технологія Ethernet - один з найбільш ефективних способів підключення до Інтернет для житлових комплексів і офісних будівель (бізнес-центрів). Технологія передбачає організацію каналу зв'язку за окремим кабелем типу «кручена пара» прокладеному від обладнання Оператора до обладнання абонента. Таким чином, при підключення до мережі Інтернет не використовується телефонна лінія, що дозволяє скористатися даним видом підключення навіть тим, у кого не встановлено будинку телефон.

Як середовище передачі сигналу між вузлами Оператора використовується оптоволоконний кабель, що забезпечує надійність і швидкість доступу. Оптоволоконна лінія зв'язку забезпечить найбільш стабільну і безпечну роботу каналу.
  Для того, щоб підключитися за технологією Ethernet необхідна наявність мережевої плати, яка є на кожному сучасному ПК, і Вам не потрібно купувати додаткового обладнання.


  Технологія Бездротовий доступу має всі переваги виділеної лінії і здійснюється через радіоканал, який забезпечує постійне з'єднання з Інтернет-провайдером. Дане рішення особливо ефективно в тих районах, де кабельні мережі недостатньо розвинені або відсутні зовсім.